.
.


هر شخص حقیقی یا حقوقی که با اطلاعات کاربری خود وارد سایت می‌شود و از هرگونه خدمات دکترپکس استفاده می‌کند، کاربر دکترپکس محسوب می‌شود و دکترپکس موظف است بر اساس قوانین جمهوری اسلامی و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده، متعهد به حفظ حریم شخصی کاربران باشد.
کاربران برای ثبت نام در سایت و استفاده از خدمات آن مجبور به ثبت اطلاعات شخصی خود مانند نام و نام خانوادگی، شماره تماس ثابت و همراه، آدرس محل دریافت کالا، کد پستی و آدرس ایمیل هستند؛ لذا فروشگاه آنلاین دکترپکس متعهد می‌شود تمام اطلاعات ثبت‌شده در سایت را نزد خود محفوظ دارد و در اختیار شخص یا سازمان دیگری قرار ندهد.
ایمیل‌های اطلاع‌رسانی سایت به صورت خودکار برای شما ارسال می‌شود؛ در صورتی‌که تمایلی به دریافت آن‌ها ندارید، می‌توانید از قسمت تنظیمات حساب کاربری آن‌ها را غیرفعال کنید. داخل ایمیل ارسال شده در انتهای متن ایمیل دکمه لغو اشتراک خبرنامه را انتخاب کنید.
کاربران از طریق رمز عبورشان شناسایی می‌شوند. شما مسئول حفظ رمز عبور خود هستید و در صورت فراموشی رمز عبور، هویت شما براساس ایمیلی وشماره همراه که با آن ثبت نام کرده‌اید تشخیص داده می‎شوید.
برای ثبت‌نام در سایت به یک آدرس ایمیل ویا شماره همراه احتیاج دارید که اگر بخواهید می‌توانید در آینده آن را تغییر دهید؛ اما امکان تغییر نام کاربری وجود ندارد و فقط در صورت لزوم می‌توانید حساب کاربری خود را حذف کنید.


بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، دکترپکس جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و دی آر پکس تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

دکترپکس ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، دکترپکس می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت دی آر پکس ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به دکترپکس اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه دی آر پکس را از خود سلب می‌کند. دکترپکس هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای دکترپکس وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.(( هدف ما اینه که در ایران برای خرید محصولات زناشویی و بهداشت جنسی کسی خجالت نکشه و خانم ها هم قدرت انتخاب داشته باشن و یک شب رویایی رو بتونن ایجاد کنن و با خیال راحت خرید کنن ،چون ارسال محصولات دکترپکس کاملا محرمانه است)) مراقب زندگیتون باشید و تنوع بدین به زندیگیتون